•  (534) 010-0444
  •  ayvaliksporkulubu@hotmail.com
Yönetim Kurulumuz
Duygu SERSAN (Başkan Yardımcısı)

       1989 Ayvalık doğumlu ve iki kız çocuğu annesi olan Duygu SERSAN aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanımız Volkan SERSAN' ın eşidir.2.Kademe Dart, 1.Kademe Taekwondo ve 1.Kademe Bocce Antrenörlük belgelerine sahip olan hocamız kulübümüzün resmi sözleşmeli antrenörlerindendir. Dart branşında gerek kulüp bünyesinde ücretsiz verdiği kurslar gerekse Balıkesir Valiliği Yetenek 10 la Gelecek projesi kapsamında köy okulları ve çevre okullarda vermiş olduğu DART kursları ile birçok sporcunun bu sporla tanışmasını sağlamıştır.

Demet KÜKLER (Sekreter)

      1992 Ayvalık doğumlu olan Demet KÜKLER evli ve ev hanımıdır. Çocuk gelişimi bölümü mezunu olması sebebi ile bir çok ana okulu ve kreşte yardımcı eğitimci olarak görev yapmıştır.

İbrahim YAPICI (Sayman)

      
1978 Ayvalık doğumlu olan İbrahim YAPICI, 2 erkek çocuk sahibi aynı zamanda Türkiye Şampiyonu sporcumuz Emircan YAPICI'nın babasıdır. Uzun yıllardır PERSAN firmasında çalışmakta olan YAPICI gerek kulübümüze gerekse kulüp çalışmalarını yapmakta olduğumuz Ayvalık İlçe Spor Müdürlüğü'ne birçok konuda destek vermiş ve spor salonunun eksiklerinin imece usulü giderilmesinde büyük pay sahibi olmuştur.

Muhammet Lütfü ŞİŞECİOĞLU (Üye)

     
 1967 Erzurum doğumlu olan Muhammet Lütfü ŞİŞECİOĞLU Türk Telekomda uzun yıllar şef olarak görev yaptıktan sonra İşletme şefi olarak görev yaptığı Ayvalık'ta 2017 yılında emekli olmuştur.1980-1984 yılları arasında Lisanslı olarak Karate sporu yapan ŞİŞECİOĞLU 1985-1987 yılları arasında ise amatör olarak Kick Boks sporu ile ilgilenmiştir. Erzurumspor taraftarlar derneğinde kurucu üyelik ve sonrasında yönetim kurulu üyelikleri yapmış olan ŞİŞECİOĞLU Ayvalık ve Körfez Erzurumlular derneği kurucu üyeliklerinin yanı sıra uzun yıllar birçok kültürel faaliyette aktif görev almıştır.Halen Ayvalık'ta kahvehane işletmeciliği yapan ŞİŞECİOĞLU evli ve 2 erkek çocuğu sahibidir.
Copyright 2021 - Ayvalık Spor Kulübü - Hakları Saklıdır
Copyright 2021 - Ayvalık Spor Kulübü - Hakları Saklıdır